Počet položek: 0 0,- CZK

Novinka »DUBOVÁ ČELA ZÁSUVEK PRO ELEMENTS«

Německý prémiový výrobce kamen Skantherm ( designová krbová kamna ) přichází s novinkou: dubovými čely zásuvek Tip-On pro modulární systém krbových kamen Elements.

DUBOVÉ ČELNÍ STĚNY ZÁSUVEK Tip-On

pro modulární krbová kamna »ELEMENTS«

Designová krbová kamna Skantherm Elements 603 Front s dubovými čílky zásuvek TipOn

Skantherm dále rozvíjí svá modulární krbová kamna Elements o masivní dřevěná čela z dubu pro zásuvky s funkcí TipOn. Dřevěná dvířka s funkcí Push-Pull budou také brzy následovat. Dřevěné čelní stěny dodávají krbovým kamnům útulný vzhled a dělají z nich designový nábytek. Zásuvky mohou být použity pod nebo po stranách spalovací komory. Vnitřní části dřevěných zásuvek jsou lakovány černým matným lakem.

Nová dřevěná čela dodávají krbovým kamnům »ELEMENTS« útulný vzhled

Jde o velmi kvalitní zpracovaní dřeva dotvářející designovým kamnům Skantherm ještě větší užitnou a estetickou hodnotu. Masivní dubové čela dokresluje přírodní charakter každého interiéru, kde se Skantherm Elements právě nachází.

DETAILY PRO OBJEDNÁNÍ:
TipOn zásuvka „nature“ s dubovým čelem
pro 40,0 cm box, obj. č.: 8070410
pro 60,3 cm box, obj. č.: 8070411

 

Kontaktujte nás pro více informací.

Novinka »DUBOVÁ ČELA ZÁSUVEK PRO ELEMENTS« - 1722471 - Designová krbová kamna Skantherm Elements 603 Front s dubovými čílky zásuvek TipOn

Designová krbová kamna Skantherm Elements 603 Front s dubovými čílky zásuvek TipOn

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   O nás