Počet položek: 0 0 CZK

O firmě Fire4home / SAPIO.CZ s.r.o.

Fire4home

Pod obchodní značkou Fire4home dodává společnost SAPIO.CZ s.r.o jako výhradní dovozce produkty firem Antrax, Conmoto , Glammfire, Horus a Skantherm. Do sortimentu těchto firem patří především moderní designová krbová kamna, designové radiátory a biokrby, krbové nářadí, elektrické krby, luxusní designový zahradní nábytek, nerezové zahradní sprchy, květináče, zahradní grily, atd.

Strategií Fire4home je dodávat výhradně kvalitní osvědčení značky s důrazem na jedinečný design. Díky vysokým nárokům našich dodavatelů a nás samotných, nabízíme pouze nejkvalitnější produkty a služby s nimi spojené. Dále díky tomu, že fungujeme jako výhradní dovozce máme veškerou podporu výrobců, od marketingových materiálů, technických specifikací až po odborná školení.

Zakázková výroba 

Díky převaze ruční práce a komplexní kontrole kvality každého výrobku, jsme schopni upravit vybrané výrobky, nebo přímo vyrábět a dodávat zakázkové výrobky s různými povrchy a lakováním. Zakázková výroba probíhá po detailním rozboru potřeb zákazníka. Na základě tohoto rozboru a přání zákazníka vytvoříme ještě před objednávkou a zdarma technickou dokumentaci a prostorovou 3D vizualizaci atypického produktu.

Výroba atypických produktů se však neomezuje pouze na tvarové a technické řešení. Jsme schopni dodat jakoukoli barvu, tvar,  materiál a povrchovou úpravu.

Neváhejte nás kontaktovat. Když to půjde, rádi vám vyhovíme!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   O nás