Počet položek: 0 0 CZK

O Fire4home / SAPIO.CZ s.r.o.

Fire4home

Pod obchodní značkou Fire4home dodává společnost SAPIO.CZ s.r.o jako výhradní dovozce produkty firem Antrax, Bionlov, Cocoon, Conmoto, Glammfire, Höfats, Horus a Skantherm. Do profilů těchto firem patří zejména moderní designová krbová kamna, biokrby, zahradní ohniště, zahradní grily, elektrické grily a krbové nářadí.

Strategií Fire4home je pokrytí poptávky trhu pouze kvalitními výrobky osvědčených značek s přidanou hodnotou estetiky a designu. Díky vysokým nárokům našich výrobců a nás - výhradní distribuce poskytujeme pouze nejkvalitnější produkty a služby s nimi spojené. Máme jako výhradní dovozce veškerou marketingovou podporu od katalogů, vzorků, technických specifikací až po odborná školení.

Zakázková výroba 

Díky převaze ruční práce a komplexní kontrole kvality každého výrobku, jsme schopni upravit vybrané výrobky, nebo přímo vyrábět a dodávat zakázkové výrobky s různými povrchy a lakováním. Zakázková výroba probíhá po detailním rozboru potřeb zákazníka. Na základě konzultací a vašich přání vytvoříme ještě před objednávkou zdarma technickou dokumentaci a prostorovou 3D vizualizaci atypického produktu.

Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi vám vyhovíme!

Potřebujete poradit ? O Fire4home / SAPIO.CZ s.r.o.

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   O nás